Головна
Субота
23.06.2018
05:17

Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Форум » Учням » Шкільне життя » Чи потрібна шкільна форма?
Чи потрібна шкільна форма?
AdminДата: Середа, 08.05.2013, 01:13 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Администраторы
Репутація: 100
Статус: Offline
Шановні учні та вчителі школи, пропоную вам висловити свої думки з приводу плюсів та мінусів введення шкільної форми.

Admin

bashevskayamashaДата: П`ятниця, 19.05.2017, 15:53 | Повідомлення # 46
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Я считаю, что школьная форма не нужна. Так как она никак не повлияет на способности учеников, а только будет мешать выражать себя.

katya_cherepanovaДата: П`ятниця, 19.05.2017, 15:55 | Повідомлення # 47
Рядовий
Я вважаю, що шкільна форма потрібна, тому що діти не будуть відволікатися на обговорення свого зовнішнього вигляду, вона буде налаштовувати дітей на навчання, дисципліну.  :) Шкільна форма ніяк не буде заважати самовираженню дитини, можна купити сорочки, різні краватки і цим урізноманітнити форму. prof Кожна дитина, незалежно від свого статусу, буде себе почувати зручно серед однолітків, не буде змагань у кого кращі речі, бо всі будуть виглядати однаково. 

svistynshaДата: П`ятниця, 19.05.2017, 19:11 | Повідомлення # 48
Рядовий
Я вважаю,що шкільна форма не потрібна,тому що її все одно ні хто носити не буде,вона не комфорта і дорога

zhenuaprosvetovДата: Субота, 20.05.2017, 16:09 | Повідомлення # 49
Рядовий
Я считаю, что школьная форма больше не нужна. Это пережиток прошлого, и сейчас все школьные отношения построены на том, чтобы выделиться среди других. Тем более, что дети сейчас такие, что просто откажутся носить её.

petrykina55Дата: Субота, 20.05.2017, 16:16 | Повідомлення # 50
Рядовий

Мені здається, що шкільна форма не є обов'язковою, бо навчатися та підтримувати дисципліну можна і без неї. Авжеж, мають бути певні норми щодо одягу, але, на мою думку, однакова форма - це дуже офійційно, більш для свят та виховних заходів, і, до того ж, майже завжди вона незручна, навіть якщо і коштує дорожче. 
Форма - це ще одні "рамки" для школярів, навчання часто є напруженим, і набагато легше навчатися в більш комфортному та звичному одязі, коли незручності форми не відволікають нас.

simonova1artДата: Субота, 20.05.2017, 17:52 | Повідомлення # 51
Рядовий
Я считаю, что школьная форма не нужна, потому что она имеет свои минусы.
Минусы школьной формы:1)Школьная форма делает всех одинаковыми, не давая возможность на самовыражение. А оно особенно важно для старшеклассников.
2)Материал, из которого она шьется, часто бывает низкого качества, индивидуальные особенности строения тела каждого ребенка не учитываются, поэтому форма иногда плохо сидит, портится, плохо выглядит.
3)Иногда в ней бывает не совсем удобно, например, когда запрещены брюки. Зимой в юбке девочкам достаточно холодно, а переодеваться бывает не совсем комфортно, а порой даже и негде. Мальчики жалуются, что им неудобно целый день сидеть в пиджаках.
К тому, же дети ходят в школу учиться, поэтому они должны выделяться, прежде всего, своими знаниями, а не одеждой. А показать свой гардероб можно и в другом месте.

fcmetallistkharkovfunДата: Субота, 20.05.2017, 21:19 | Повідомлення # 52
Рядовий
Я считаю что школьная форма не нужна. В основном вся школьная форма строгих, мрачных цветов, а с утра в понедельник итак настроение не очень, хочется больше яркости и красок. Так же, ученикам не придётся тратить деньги на специальную одежду для школы, потому что они будут в своей повседневной одежде. Про то что школьная форма еще и не удобная, было уже сказано выше, поэтому я не буду повторяться. Конечно, должны быть моральные нормы для внешнего вида, чтобы ученик, скажем, не пришел в школу в одних трусах   cranky    , но это неписаные правила, про которые итак все знают. У меня всё.
P.S. Я не знаю как поменять логин blahblah  , так что я Дима Джавадов.

Повідомлення відредагував fcmetallistkharkovfun - Неділя, 21.05.2017, 17:22

lykova01Дата: Неділя, 21.05.2017, 20:27 | Повідомлення # 53
Рядовий
Я вважаю, що шкільна форма, потрібна. Тому що вона налаштовує дітей на навчальний процес, діловий стиль та дисципліну. Форма -  це перший крок до вміння дотримуватися правил. Вона потрібна для різних заходів, але носити кожен день не обов'язково.

mariamvartaniannДата: Понеділок, 22.05.2017, 17:44 | Повідомлення # 54
Рядовий
На мою думку, нам потрібна шкільна форма. Форма дисциплінує дітей, вони будуть зосереджені на навчанні. Шкільна форма дозволяє дітям не відволікатися на такі значущі для них деталі, як обговорення зовнішнього вигляду однокласників і рівень їх матеріального забезпечення. Також сама школа буде виглядати престижно. up
Із мінусів можу зазначити те, що для самих школярів форма стає проблемою тоді, коли адміністрація навчального закладу приймає рішення про ведення єдиного фасону для всіх учнів. Проявити свою індивідуальність за допомогою одягу учням стає складно. unsure
!Оскільки дитині у формі доведеться провести більшу частину часу, то тканина повинна бути натуральною, всі шви і строчки повинні бути якісними, одяг не повинен обмежувати рухів дитини.

Повідомлення відредагував mariamvartaniann - Понеділок, 22.05.2017, 17:52

sh1zzardДата: Вівторок, 23.05.2017, 12:40 | Повідомлення # 55
Рядовий
Я считаю, что школьная форма уже не актуальна в нынешнее время, большинство современных детей откажутся ее носить, ибо в наши дни люди пытаются иметь свой собственный стиль, и не желают носить форму. P.S. Алексей Кабанец

angeliva2001Дата: Вівторок, 23.05.2017, 23:42 | Повідомлення # 56
Рядовий
Я считаю ,что нашей школе форма нужна ,по скольку школа есть школа ,это очень официально .Мне бы хотелось ,что бы у каждого ученика была форма с логотипом нашей школы.Школьная форма нам бы не помешала ,по скольку каждая семья обеспечена по разному и если бы все ходили в одинаковом ,было бы меньше конфликтов между учениками ,так как все будут равны. yes

Форум » Учням » Шкільне життя » Чи потрібна шкільна форма?
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:

Чкаловський НВК © 2011