Головна
Реєстрація
Вхід
Понеділок
26.07.2021
03:29






   
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Виховна робота [348]
Олімпіади, конкурси, змагання [156]
Семінари [6]
Для випускників [14]
Дошкільний підрозділ [14]
Методична робота [41]
Пробне тестування [2]
ЗНО [22]
ДПА [3]
Профорієнтація [4]

Форма входу

Кнопка сайту
Чкаловський НВК

[ Отримати код:]

Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 182

Календар
«  Липень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Наші вчителі 

Список педагогічних працівників

Чкаловського навчально-виховного комплексу Чкаловської селищної ради

Чугуївського району Харківської області

станом на 01.09.2020 р.


п/п
Прізвище,
ім’я, по
батькові

Дата

народження

Посада Кваліфікаційна
категорія звання
Загальний педагогічний стаж З якого часу
працює у школі
Який предмет викладає
1. Тимощенко
Тетяна
Борисівна

30.10.
1960
Директор Спеціаліст вищої
категорії
38 21.08.2018 Обр. мистецтво
2. Кобзар
Олена
Юріївна
27.07.
1977
Заступник
директора з
НВР;
вчитель
біології
Спеціаліст I
категорії
9 22.09.2003 Біологія та екологія
3. Дрєєва
Анна
Володимирі
вна
24.05.
1989
Заступник
директора з
НВР;
вчитель
світової
літератури
Спеціаліст II
категорії
9 15.08.2011 Рос.мова,зар.л-ра,укр.л-ра
4. Редько
Світлана
Анатоліївна
22.09.
1986
Заступник
директора з
ВР;
Педагог-
організатор
Спеціаліст 3 30.09.2016  
5. Сафронова
Ірина
Миколаївна
22.11.
1965
Учитель
укр. мови
та л-ри
Спеціаліст вищої
категорії «учитель
методист»
34 03.09.1986 Укр. мова та л-ра
6. Шевченко
Раїса
Володимирівна
03.03.
1965
Учитель
укр. мови
та л-ри
Спеціаліст І
категорії
33 01.09
2011
Укр. мова і л-ра
7. Кутепова
Світлана
Іванівна
04.02.
1989
Учитель
укр. мови
та л-ри
Спеціаліст 2 27.09.2013 Укр. мова і л-ра
8. Воробйова
Наталія
Іванівна

17.09.
1960

Учитель
рос. мови
та світової
л-ри
Вища, «старший
учитель»
41 15.08.
1979
Рос. мова і світова л-ра
9. Колій
Тетяна
Іванівна
18.09.
1960
Учитель
англ. мови
Спеціаліст вищої
категорії
«старщий
вчитель»
35 25.08.
1988
Англ. мова
10. Коваленко
Юлія
Іванівна
26.01.
1989
Учитель
англ. мови
Спеціаліст II
категорії
7 28.08.
2013
Англ. мова
11. Михайлова
Олена
Олександрівна
29.04.
1959

Учитель
англ. мови

Спеціаліст І
категорії
20 03.09.2018 Англ. мова
12. Налапко
Людмила
Вікторівна

29.07.
1982
Учитель
англ. мови
Спеціаліст І І
категорії
10 26.08.2020 Англ. мова
13. Супрун
Світлана
Леонідівна
08.03.
1971
Учитель
матем.
Спеціаліст вищої
категорії
20 01.06. 2001 Матем.
14. Чвалун
Наталія
Яківна
03.03.
1959
Учитель
матем.
Спеціаліст вищої
категорії
«старший
вчитель»
35 28.08.2017 Матем.
15. Каракунова
Олена
Михайлівна

11.11.
1961
Учитель
матем.,фізи
ки
Спеціаліст І
категорії
29 26.08.2020 Матем.
Фізика
16. Бєлянкіна
Тетяна
Іванівна
06.08.
1971
Учитель
інформатик
и
Спеціаліст вищої
категорії «
учитель-
методист»
29 01.09.
1991
Інформатика
17. Бєлянкін
Ігор
Анатолійович
27.03.
1970
Учитель
фізики
Спеціаліст вищої
категорії
29 15.08.1993

Фізика,астрономія,

інформатика

18. Бєлянкіна
Вікторія
Анатоліївна

14.09.
1967
Учитель
історії
Спеціаліст вищої
категорії
«старший
учитель»
31 25.08.
1992
Історія, правознавство,
Харківщинознавство
19. Соловйова
Ольга
Олександрівна
06.08.
1974
Учитель
історії
Спеціаліст вищої
категорії
«старший
учитель»
27 12.01
1994
Історія, економік, етика
20. Галенко
Інна
Петрівна
12.08.
1971
Учитель
географії
Спеціаліст вищої
категорії «
учитель-
методист»
28 04.09.2018 Географія
21. Кобиляцька
Любов
Михайлівна
15.11.
1958
Учитель
хімії
Спеціаліст І
категорії
29 25.06.
1984
Хімія,
22. Рубан
Олена
Василівна
26.03.
1972
Учитель
фізичної
культури
Спеціаліст вищої
категорії «
учитель-
методист»
23 01.01
1994
Фізична кул-ра, Захист України
23. Руденко
Олександр
Вікторович
21.07.
1967
Учитель
«Захисту
Вітчизни»,
фізичної
культури
Спеціаліст II
категорії
6 01.09.2016

Фізична культура, Захист

України

24. Коновалова
Олена
Володимирівна
24.11.
1970
Учитель
музики
спеціаліст
«старший
вчитель»
28 25.08.
2005
Музичне мистецтв.
25. Смирнова
Алла
Анатоліївна

28.07.
1980
Вчитель
трудового
навчання
Спеціаліст 8 11.09.2018 Труд.навчання, біологія
26. Осика Лілія
Пантеліївна
13.01.
1986
Учитель
початкових
класів
Спеціаліст I
категорії
13 25.08.11 Учитель початкових класів
27. Колянда
Лариса
Олександрівна
04.09.
1979
Учитель
початкових
класів
Спеціаліст I
категорії
15 01.09.2012 Учитель початкових класів
28. Юракова

Аліна
Анатоліївна

09.03.
1996
Учитель
початкових
класів
Спеціаліст 5 19.08.2015 Учитель початкових класів
29. Носкова
Оксана
Сергіївна

31.01.
1980
Учитель
початкових
класів
Спеціаліст II
кваліфікаційної
категорії
16 11.08.2015 Учитель початкових класів
30. Горобєй
Людмила
Василівна
27.05.
1975
Учитель
початкових
класів
Спеціаліст I
кваліфікаційної
категорії
25 04.11.2014 Учитель початкових класів
31. Ліхоман
Альона
Володимирівна
21.06.
1986
Учитель
початкових
класів
Спеціаліст II
кваліфікаційної
категорії
6 12.09.2011 Учитель початкових класів
32. Яцушкевич
Олена
Вікторівна

29.07.
1974
Учитель
початкових
класів
Спеціаліст вищої
категорії
«старший
вчитель»
27 26.08.2003 Учитель початкових класів
33. Місюра
Зоя
Петрівна
23.10.
1975
Учитель
початкових
класів
Спеціаліст «
старший вчитель»
26 26.08.2003 Учитель початкових класів
34. Василенко
Валентина
Іванівна
11.04.
1956
Вихователь
групи
продовжено
го дня
Спеціаліст 37 10.12.2018 Вихователь гупи продовженого дня
35. Бережна
Ольга
Володимирівна
06.09.
1959
Вихователь
групи
продовжено
го дня
Спеціаліст вищої
категорії «
учитель-
методист»
39 09.09.2020 Вихователь групи
продовженого дня
36. Родіонова
Юлія
Сергіївна
02.08.
1993
Заступник
директора з
ВР
Спеціаліст II
категорії
3 18.04.2017  
37. Ропотуєва
Олена
Володимирівна
04.02.
1975
Соціальний
педагог
Спеціаліст II
категорії
16 02.09.2019 Трудове навч.
38. Тригуб
Марія
Володимирівна
28.03.
1989
Вчитель
початкових
класів та
основ
інформатик
и у
початкових
класів
Спеціаліст II
категорії
10 12.05.2020  
39. Гусакова
Наталія
Василівна
21.11.
1956
Бібліотекар Спеціаліст 42 12.04.1978 Бібліотекар
40              
               

Директор Чкаловського НВК Т.Тимощенко


Наші координати
Харківська область
Чугуївський район
смт Чкаловське
вул.Гагаріна, 27
Телефон: (05746)-5-12-35
E-Mail:

Соціальний ролик
Победитель фестиваля "Открытый взгляд"

Корисні посилання
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Освіта.ua
Український центр оцінювання якості освіти
Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО)
Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації
Харківська академія неперервної освіти
Чугуївська РДА
Відділ освіти ЧугуївськоїРДА
Освітній портал PEDPRESA.COM

Учнівські конкурси
Всеукраїнська українознавча гра Соняшник
Міжнародна гра Геліантус
Всеукраїнський фізичний конкурс Левеня
Мiжнародний математичний конкурс Кенгуру
Міжнародний конкурс з інформатики Бобер
Міжнародний природничий конкурс КОЛОСОК
Міжнародний конкурс юних істориків
Всеукраїнський конкурс з англійської мови ГРИНВІЧ

Пошук

Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прогноз погоди

Архів записів

Чкаловський НВК © 2011