Головна
Реєстрація
Вхід
Субота
19.10.2019
10:41






   
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Виховна робота [319]
Олімпіади, конкурси, змагання [155]
Семінари [6]
Для випускників [13]
Дошкільний підрозділ [12]
Методична робота [15]
Пробне тестування [2]
ЗНО [18]
ДПА [3]
Профорієнтація [4]

Форма входу

Кнопка сайту
Чкаловський НВК

[ Отримати код:]

Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 174

Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Олімпіади 

Результати

участі учнів Чкаловського НВК у ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2018/2019 навчальному році

 

Предмет

П.І. учня

 

Клас

Призове

місце

П. І. Б. учителя

 

Математика

Деренько М.

8-Б

І

Синявська Т.В.

 

Географія

Деренько М.

8-Б

ІІ

Галенко І.П..

 

Бабенкова К.

9-Б

ІІ

Галенко І.П.

 

Англійська мова

Гапон Д.

10-Б

І

Коваленко Ю.І.

 

Носкова К.

11-А

ІІ

Коваленко Ю.І.

 

Деренько М.

8-Б

І

Колій Т.І.

 

Українська мова

Гурін М.

7-Б

ІІ

Тугар О.В.

 

Клименко О.

11-А

І

Сафронова І.М.

 

 

Толдінова Л.

11-А

І

Кобзар О.Ю.

 

Харечко І.

10-А

ІІ

Кобзар О.Ю.

 

Інформатика

Варвинський Д.

9-Б

І

Бєлянкіна Т.І.

 

Екологія

Толдінова Л.

11-А

І

Кобзар О.Ю.

 

Правознавст-во

Ткаченко А.

9-А

І

Бєлянкіна В.А.

 

Гладун В.

10-Б

І

Бєлянкіна В.А

 

Толдінова Л.

11-А

І

Бєлянкіна В.А

 

Історія

Бабенкова К.

8-Б

ІІ

Соловйова О.О.

 

Харечко І.

10-А

ІІ

Бєлянкіна В.А.

 

Баламут Б.

8-А

ІІ

Соловйова О.О.

 

 

Толдінова Л.

11-А

ІІ

Воробйова Н.І.

 

Бабенко К.

9-Б

ІІ

Дрєєва А.В.

 

Трудове навчання

Осика А.

8-Б

І

Смирнова А.А.

 

Кочура У.

8-Б

ІІ

Смирнова А.А.

 

 

Клименко О.

11-А

ІІ

Бєлянкіна Т.І.

 

Хімія

Даценко В.

7-Б

І

Кобиляцька Л.М.

 

Макарова А.

9-Б

ІІ

 

Конкурс учнівської творчості ім.

Т.Г. Шевченка та мовно літературного конкурсу ім. П. Яцика

Носкова К.

11-А

І

Сафронова І.М.

 

Яценко Є.

10-Б

ІІ

Шевченко Р.В.

 

Борисенко А.

9-Б

ІІ

Тугар О.В..

 

Міщерякова В.

8-А

І

Тугар О.В.

 

Даценко В.

7-Б

І

Тугар О.В..

 

Крисанова Є.

6-Б

І

Сафронова І.М.

 

Юхно К.

5-А

ІІ

Кутєпова С.І.

 

Пономарьова М.

5-А

І

Кутєпова С.І.

 

Василенко В.

4-Б

ІІ

Носкова О.С.

 

Свіщова А.

4-А

І

Юракова А.А.

 

Санжара Б.

3-А

ІІ

Осика Л.П.

 

ІІ етап конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (учасники міського етапу)

ПІБ учня

Клас

Секція

Місце

Учитель

Мамон Маргарита

11-Б

Біологія людини

ІІІ

Кобзар О.Ю.

 

 
 

Наші координати
Харківська область
Чугуївський район
смт Чкаловське
вул.Гагаріна, 27
Телефон: (05746)-5-12-35
E-Mail:

Соціальний ролик
Победитель фестиваля "Открытый взгляд"

Корисні посилання
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Освіта.ua
Український центр оцінювання якості освіти
Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО)
Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації
Харківська академія неперервної освіти
Чугуївська РДА
Відділ освіти ЧугуївськоїРДА
Освітній портал PEDPRESA.COM

Учнівські конкурси
Всеукраїнська українознавча гра Соняшник
Міжнародна гра Геліантус
Всеукраїнський фізичний конкурс Левеня
Мiжнародний математичний конкурс Кенгуру
Міжнародний конкурс з інформатики Бобер
Міжнародний природничий конкурс КОЛОСОК
Міжнародний конкурс юних істориків
Всеукраїнський конкурс з англійської мови ГРИНВІЧ

Пошук

Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прогноз погоди

Архів записів

Чкаловський НВК © 2011