Головна
Реєстрація
Вхід
Субота
23.06.2018
05:32






   
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Виховна робота [316]
Олімпіади, конкурси, змагання [154]
Семінари [6]
Для випускників [13]
Дошкільний підрозділ [12]
Методична робота [15]
Пробне тестування [2]
ЗНО [18]
ДПА [3]
Профорієнтація [4]

Форма входу

Кнопка сайту
Чкаловський НВК

[ Отримати код:]

Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 166

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Олімпіади 
Призери районних олімпіад з базових дисциплін
2015/2016 навчальний рік
 
  Прізвище та ім'я учня  Місце, предмет
1.

Тимохіна Анна,

11-Б клас

 ІІ - Хімія

 ІІІ - Біологія

 ІІІ - Трудове навчання

2.

Свинарчук Анна,

11-А клас

 ІІ - Правознавство

 ІІ - Інформаційні 
       технології

 ІІІ - Російська мова та
        література

3.

Кузнєцова Анастасія,

11-А клас

 І - МАН

 ІІ -  Екологія

4.

Станєва Анна,

11-А клас

 ІІ - Англійська мова

5.

Яровий Євгеній

11-А клас

 ІІ - Інформаційні 
       технології
6.

Шаповал Вікторія

10-А клас

 ІІ- МАН

 ІІІ- Економіка

 ІІІ - Біологія

7.

Костенко Діана,

10-А клас

 І - Географія

 ІІІ - Укр. мова

8.

Шаповалов Руслан,

10-А клас

 І - Інформаційні 
     технології
9.

Петрикіна Анна,

9-А клас

 І - Англійська мова

 ІІ - Міжнародний
 мовно-літературний
 конкурс ім.Т.Шевченка

 ІІІ - Українська мова

10.

Головешко Олександр,

9-А клас

 ІІ - Математика

 ІІІ-  Біологія

11.

Богдан Дмитро,

9-А клас

 І - Біологія

12.

Башевська Марія,

9-А клас

 ІІ - Інформаційні
       технології
13.

Курнікова Владислава,

9-А клас

 ІІ - Біологія

14.

Просвєтов Євгеній,

9-А клас

 ІІІ - Англійська мова

15.

Кабанець Олексій,

9-Б клас

 І - Інформатика

 ІІІ - Хімія

 ІІІ - Економіка

16.

Маценко Анна,

9-Б клас

 ІІІ - Інформаційні 
        технології

17.

Клименко Олександр,

8-А клас

 ІІ - Історія

18.

Корсун Ілля

8-А клас

 ІІ - Математика

19.

Зайченко Дар'я,

8-А клас

 ІІ - Історія
20.

Мамон Маргарита,

8-Б клас

 ІІІ - Міжнародний
  мовно-літературний
 конкурс ім.Т.Шевченка

 ІІІ - Українська мова

21.

Василенко Вікторія

7-А клас

 ІІІ - Математика

22.

Харечко Ігор,

7-А клас

 ІІІ- Біологія

23.

Лаптєв Артем,

7-Б клас

 ІІ - Фізика

 ІІІ - Інформатика

24.

Маценко Дмитро,

7-Б клас

 ІІІ - Фізика

 ІІ - Інформатика

25.

Борисенко Анастасія,

6-Б клас

 І - Міжнародний
 мовно-літературний
 конкурс ім.Т.Шевченка

26.

Мадуоколам Стефанія,

3-А клас

І - Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика


Наші координати
Харківська область
Чугуївський район
смт Чкаловське
вул.Гагаріна, 27
Телефон: (05746)-5-12-35
E-Mail:

Соціальний ролик
Победитель фестиваля "Открытый взгляд"

Корисні посилання
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Освіта.ua
Український центр оцінювання якості освіти
Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО)
Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації
Харківська академія неперервної освіти
Чугуївська РДА
Відділ освіти ЧугуївськоїРДА
Освітній портал PEDPRESA.COM

Учнівські конкурси
Всеукраїнська українознавча гра Соняшник
Міжнародна гра Геліантус
Всеукраїнський фізичний конкурс Левеня
Мiжнародний математичний конкурс Кенгуру
Міжнародний конкурс з інформатики Бобер
Міжнародний природничий конкурс КОЛОСОК
Міжнародний конкурс юних істориків
Всеукраїнський конкурс з англійської мови ГРИНВІЧ

Пошук

Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прогноз погоди

Архів записів

Чкаловський НВК © 2011