Головна
Реєстрація
Вхід
Неділя
16.12.2018
22:30






   
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Виховна робота [317]
Олімпіади, конкурси, змагання [154]
Семінари [6]
Для випускників [13]
Дошкільний підрозділ [12]
Методична робота [15]
Пробне тестування [2]
ЗНО [18]
ДПА [3]
Профорієнтація [4]

Форма входу

Кнопка сайту
Чкаловський НВК

[ Отримати код:]

Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 170

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Спортивні змагання 
Призери спортивних змагань
2015/2016 навчальний рік
13 квітня  2016 року
Рійонні змагання з вуличного футболу
Команда у складі:
Іванов Євгеній (8-А кл.), Косоногов Данило (8-Б кл.), Загорулько Максим (8-А кл.), Шаров Максим (7-А кл.), Грушев Микита (7-А кл.), Васьков Денис (7-А кл.), Горобєй Артем (7-Б кл.), Гапон Даніель (7-Б кл.), Маценко Дмитро (7-Б кл.), Нетреба Павло (6-Б кл.), Варвинський Данило(6-Б кл.), Наумов Дмитро (6-Б кл.)
І місце
16 березня  2016 року
Рійонні змагання з баскетболу серед дівчат
Команда у складі:
Маценко Анна, 9-Б
Мальцева Анастасія, 10-А
Пиріжок Марина, 11-А
Штих Юлія, 11-Б
Тимохіна Анна, 11-Б
Антонюк Єлизавета,11-Б
ІІІ місце
30 січня  2016 року
Зональні змагання ІІІ етапу
футбольного "Турніру 1000 команд"
Команда у складі:
Горобєй Артем, 7-Б
Маценко Дмитро, 7-Б
Грушев Микита, 7-А
Шаров Максим, 7-А
Нетреба Павло, 6-Б
Варвинський Данило,6-Б
Тихонов Андрій, 5-А
Загорулько Максим, 8-А
ІІІ місце
Районні змагання з малих Олімпійських ігор 
серед учнів 3-8 класів
9 грудня  2015 року
Районні змагання з малих Олімпійських ігор 
серед учнів 7-8 класів
 Команда у складі:
Іванов Євген, 8-А
Іванов Михайло, 8-А
Загорулько Максим, 8-А
Борисенко Максим, 8 -Б
Косоногов Данило, 8-Б
Шаров Максим, 7-А
Сичова Альбіна, 8-Б
Пахомова Ірина, 8-А
Цой Вікторія, 8-А
Рубан Олександра, 7-А
Будаєва Анна, 7-А
Бабешко Софія, 7-А
Маценко Дмитро, 7-Б
Адамян Мілана, 7-Б

І місце

2 грудня  2015 року
Районні змагання з малих Олімпійських ігор
серед учнів 5-6 класів

 Команда у складі:

Гапон Аліна, 6-Б
Гладун Лілія, 6-Б
 
І місце 
11 листопада 2015 року
Районні змагання з вуличного футболу
 Команда у складі:
Жагін Дмитро, 11-Б
Чоломбитько Максим, 11-Б
Друзь Едуард, 11-Б
Мащенко Антон, 11-Б
Природін Микита, 10-А
Назаренко Андрій, 10-А
Гарбуз Вячеслав, 9-Б
Кращий захисник змагань Жагін Дмитро.

ІІ місце 

7 жовтня 2015 року
Районні змагання з футболу
"Шкіряний м'яч"
       Команда у складі:
 
Наумов Дмитро, 6-Б
Ніколюк Кирило, 6-Б
Нетреба Павло, 6-Б
Дуб Дмитро, 6-Б
Гапон Даніель, 7-Б 
Горобєй Артем, 7-Б
Клименко Артем, 7-Б
Маценко Дмитро, 7-Б
Васьков Денис, 7-А
Грушев Микита, 7-А
Загорулько Максим, 8-А
Косоногов Данило, 8-Б
І місце
 
30 вересня 2015 року
Спартакіада серед допризовної молоді
 Команда у складі:
 
Чоломбитько М. (11-Б),
Каленський В. (10-А),
Гарбуз В. (9-Б),
Мащенко А. (11-Б),
Друзь Е. (11-Б),
Жагін Д. (11-Б),
Семененко Є. (11-Б),
Назаренко А. (10-А),
Природін М. (10-А).
І місце

16 вересня 2015 року 
Районна щорічна Спартакіада серед учнівської молоді Чугуївського району "Спорт протягом життя"
(районні змагання з легкоатлетичного чотирьохборства)
 Команда у складі:
 
Штих Ю. (11-Б),
Каленський В. (10-А),
Кучеренко І. (9-Б),
Маценко А. (9-Б),
Іванов М. (8-А),
Деренько О. (8-Б),
Будаєва А. (7-А),
Мальцева К. (6-Б).
ІІІ місце 

в особистому заліку:

Каленський Владислав, 10-А клас — І місце (стрибки у довжину), 
                     ІІ місце (біг 60 м).
Кучеренко Ігор,  9-Б клас —  ІІІ місце (метання м’яча).
Маценко Анна, 9-Б клас  —   ІІІ місце (стрибки в довжину)/
9 вересня 2015 року 
Районні змагання з футболу
на призи клубу "Шкіряний м'яч" (2005 рік народження)


Наші координати
Харківська область
Чугуївський район
смт Чкаловське
вул.Гагаріна, 27
Телефон: (05746)-5-12-35
E-Mail:

Соціальний ролик
Победитель фестиваля "Открытый взгляд"

Корисні посилання
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Освіта.ua
Український центр оцінювання якості освіти
Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО)
Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації
Харківська академія неперервної освіти
Чугуївська РДА
Відділ освіти ЧугуївськоїРДА
Освітній портал PEDPRESA.COM

Учнівські конкурси
Всеукраїнська українознавча гра Соняшник
Міжнародна гра Геліантус
Всеукраїнський фізичний конкурс Левеня
Мiжнародний математичний конкурс Кенгуру
Міжнародний конкурс з інформатики Бобер
Міжнародний природничий конкурс КОЛОСОК
Міжнародний конкурс юних істориків
Всеукраїнський конкурс з англійської мови ГРИНВІЧ

Пошук

Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прогноз погоди

Архів записів

Чкаловський НВК © 2011