І місце у районних змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч»
Бажаємо нових перемог!
Переглядів: 71 | Додав: Admin | Дата: 14.10.2016 | Коментарі: 0

Вітаємо!
Назаренка Андрія і Каленського Владислава,
учнів 11-А класу, які у складі команди Чугуївського району у вересні 2016 року посіли І місце в обласних змаганнях  з допризовної підготовки юнаків.
Переглядів: 144 | Додав: Admin | Дата: 13.10.2016 | Коментарі: 0

ВІТАЄМО!
Команду учнів, яка 05.10.2016 року посіла
ІІІ місце  у районних змаганнях з легкоатлетичного чотирьохборства.

Переглядів: 86 | Додав: Admin | Дата: 10.10.2016 | Коментарі: 0

З метою створення креативного учнівського IT-середовища в харківському регіоні, Education Hub «Spalah» ( «Спалах») за підтримки громадської спілки Харківський IT Кластер і Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) проводить турнір «ІТ брейн-ринг «Spalah».
4 жовтня 2016 року о 15.00 в м.Харкові відбувся 9 раунд ІТ брейн-рингу Spalah, у якому взяла участь команда Чкаловського НВК у складі: Колянда Микола (8-А), Борисенко Анастасія та Хаустов Данило (7-Б), Лук’яшко Віталій (7-А).
Переглядів: 119 | Додав: Admin | Дата: 07.10.2016 | Коментарі: 0

Під таким гаслом Всеукраїнський центр «Спорт для всіх» разом з Федерацією дворового футболу за підтримки Міністерства молоді та спорту України та у співпраці із Федерацією футболу України організували та провели фінал фізкультурно-оздоровчих заходів з дворового футболу, який відбувся 28-29 травня в м. Києві.
У запеклій боротьбі у віковій категорії 13-14 років третє місце посіла команда Чкаловського НВК, яка представляла Харківську область.
Переглядів: 130 | Додав: Admin | Дата: 01.06.2016 | Коментарі: 0

13.05.2016 року в закладі відбулося нагородження учнів, які посіли ІІ місце у фіналі обласного турніру з вуличного футболу. Фінал проходив у Лозовеньках у Харківській зооветеринарній академії. Учні-переможці запрошені 27-29 травня 2016 року до м. Києва для участі у фіналі Всеукраїнського турніру з вуличного футболу, де запланована зустріч з футболістами київського «Динамо» та відвідування спортивних арен м. Києва...
Переглядів: 167 | Додав: Admin | Дата: 19.05.2016 | Коментарі: 2

27.04.2016 авторська група учнів у складі: Вох Андрій, 9-Б клас, Мамон Маргарита,    8-Б клас, Толдінова Лілія, 8-А клас, Пономарьов Данило, 9-Б клас, Носкова Катерина, 8-А клас (керівник Сафронова В.І.) підготували соціальний ролик «Твоя радість безцінна», взяли участь у фестивалі, стали переможцями у номінації «Приз глядацьких симпатій», отримавши диплом та цінний подарунок.
Переглядів: 176 | Додав: Admin | Дата: 29.04.2016 | Коментарі: 0

Учитель інформатики Чкаловського НВК Бєлянкіна Тетяна Іванівна стала переможцем ХІІ Всеукраїнського конкурсу «Учитель-новатор».
8 квітня у Києві на базі Новопечерської школи відбувся VIІ Всеукраїнський форум Microsoft «Учитель-новатор». На форум були запрошені переможці та лауреати XIІ Всеукраїнського конкурсу «Учитель-новатор» з різних куточків України. Більше 100 учасників заходу відвідали інноваційні школи Києва, прийняли участь у майстер-класах від сертифікованих експертів компанії "Майкрософт", мали можливість дізнатися про перспективні новітні технології у сфері освіті. На форумі відбулося нагородження переможців XIІ Всеукраїнського конкурсу «Учитель-новатор». Заслужену нагороду «Учитель-новатор» отримала Тетяна Іванівна.
Переглядів: 230 | Додав: Admin | Дата: 17.04.2016 | Коментарі: 1