Головна
Реєстрація
Вхід
Вівторок
13.04.2021
23:20


   
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Виховна робота [348]
Олімпіади, конкурси, змагання [156]
Семінари [6]
Для випускників [14]
Дошкільний підрозділ [14]
Методична робота [33]
Пробне тестування [2]
ЗНО [20]
ДПА [3]
Профорієнтація [4]

Форма входу

Кнопка сайту
Чкаловський НВК

[ Отримати код:]

Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 181

Календар
«  Вересень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

  
Головна » 2015 » Вересень » 17 » Звіт директора НВК
10:20
Звіт директора НВК

Згідно з функціональними обов’язками директор Чкаловського навчально-виховного комплексу здійснює безпосередньо  керівництво навчальним закладом, забезпечую реалізацію державної освітньої політики, у своїй діяльності керується Конституцією України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про основні засади мовної політики в Україні», Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, Статутом НВК та чинними нормативно-правовими документами в галузі освіти у цілому та загальної середньої освіти, зокрема:

 • робота щодо рівного доступу до якісної освіти, обов’язковості загальної середньої освіти
 • проведено організаційну роботу, видано накази:
 • «Про закріплення території обслуговування та проведення обліку дітей і підлітків шкільного віку»;
 • «Про організацію обліку дітей дошкільного віку у 2015 році»;
 • «Про підготовку та організований початок 2015/2016 навчального року»;
 • «Про порядок організації роботи НВК у новому навчальному році та дотримання санітарно-гігієнічного режиму»;
 • «Про організацію контролю за відвідування учнями занять»

Відповідно до зазначених наказів було організовано роботу, унаслідок якої встановлено:

 • усього на території обслуговування НВК проживає дітей шкільного віку - 509
 • дошкільного віку – 235 дітей
 • з них 5-ти років – 44 дитини
 • навчаються у Чкаловському НВК – 427
 • у дошкільному підрозділі виховуються – 177 дітей
 • у школах району (міста) –
 • дітей-інвалідів 16, із них 2 не підлягають навчанню за  медичними показниками.

У 2014/2015 навчальному році випущено з  9-го класу – 34 учні, з 11-го класу – 24 учні, подано заяви до 10-го класу – 15.

На індивідуальному навчанні в НВК було організовано для 4-х  учнів із 4, 8, 9  класів із 01.09.2014 року, для одного учні з 24.11.2014 до кінця навчального року згідно медичних довідок та заяв батьків.

Дошкільних груп – 9, у них виховувалось 178 дітей.

Початкових класів було 8, у них учнів -  174 особи.

У 2014/2015 навчальному році значна увага педагогічного колективу була приділена адаптації учнів 1, 5-х класів до навчання в основній школі.

Навчально-виховний комплекс працював за 5-ти денним режимом за семестрами.

На кінець навчального року закінчили навчально-виховний комплекс 435 учнів, із них:

 • 58(%) на середньому рівні,
 • 28 (%) на достатньому рівні,
 • 7 (%) на високому рівні;
 • 7 (%) на початковому рівні.

Якість знань учнів по НВК становить 35%. Нагороджено Похвальними листами – 26 учнів,  Похвальними грамотами - 5 учнів.

Учні 4-х, 9-х, 11-х класів успішно пройшли ДПА, учні 11-го класу проходять зовнішнє незалежне оцінювання поза межами навчально-виховного комплексу, результати ЗНО з української мови та літератури були зараховані для учнів 11-го класу як ДПА.

Значна робота в навчально-виховному комплексі проводилася щодо зростання педагогічної майстерності. 4 учителі, практичний психолог і 1 вихователь були проатестовані, підтверджено  вищу кваліфікаційну категорію – 1, встановлено звання «Старший учитель» – 1, присвоєно вищу кваліфікаційну категорію – 1, встановлено ІІ кваліфікаційну категорію – 2, серед вихователів підтверджено кваліфікаційну категорію «Спеціаліст» - 1. Пройшли курси підвищення кваліфікації згідно з планом – 4 вчителя і 2 вихователя.

Значна увага в навчально-виховному комплексі приділяється комп’ютеризації та інформатизації навчально-виховного процесу: продовжується робота з електронною поштою, у мережі Internet, постійно обновлюється сайт НВК, впроваджується дистанційне навчання учнів. За позабюджетні кошти здійснюється поточний ремонт комп’ютерної техніки (заправка принтера, ксерокса). Учитель інформатики Бєлянкіна Т. І. брала участь у пілотному проекті з апробації мультимедійного посібника («ЗНО, українська мова, 8-9 класи») спільно з КВНЗ «ХАНО».

Стабільно результативною є участь учнів навчально-виховного комплексу в олімпіадах, конкурсах, турнірах: учні навчально-виховного комплексу посіли 5 командне місце у ІІ турі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Два учні посіли ІІІ місця у ІІІ турі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Відповідає за організацію учнів у навчально-виховному комплексі заступник директора з виховної роботи Нечипуренко З.П.

45% учнів охоплені безкоштовним харчуванням: це учні 1- 4-х класів, діти-сироти, діти-інваліди, діти з малозабезпечених сімей, постраждалі від аварії на ЧАЕС;  учні 5-11-х  класів харчуються  за кошти батьків.

Постійну підтримку від органів місцевого самоврядування мали діти, які знаходяться під опікою і позбавлені батьківського піклування. Значна увага приділяється наданню соціальної допомоги учням навчально-виховного комплексу, таких учнів у нас: під опікою 6 дітей (сирота Яцун О. – документи оформлюються), 23 учні –напівсироти, дітей з багатодітних сімей - 45, дітей-інвалідів - 14, дітей із сімей  одиноких матерів - 40, постраждалих від аварії на ЧАЕС - 2, дітей з неблагополучних сімей – 7 (Шанко, Болотови, Мамедов), на внутрішкільному обліку - 0, на обліку ВКМСД - 0, дітей з малозабезпечених родин – 5.

Улітку 2015 року на базі Чкаловського навчально-виховного комплексу працював табір відпочинку з денним перебуванням «Фортуна», який відвідувало 172 дітей. З них сироти - 3, діти з багатодітних сімей – 24, діти-інваліди – 3, постраждалі від аварії на ЧАЕС – 1. На організацію харчування дітей в таборі витрачено коштів з бюджету 20 800 грн.

Для дітей із соціально-незахищених родин виділено 6 путівок: 1 путівка в «Таврію» м. Скадовськ, 2 путівки в УДЦ «Молода гвардія» м. Одеса, 3 путівки  в «Орлятко» смт Кочеток . Усього оздоровленням охоплено  240 учнів.

Виховна, позаурочна діяльність

Виховна система НВК є конкретним механізмом дій конкретних людей, мета якої  спрямована на створення умов психологічної захищеності та душевного комфорту особистості, на формування її громадської зрілості, соціальної відповідальності за свою роль у національному відродженні України, на розвиток інтелектуальної, емоційно-вольової, психологічної та фізичної сфери особистості.

Виховною метою НВК є «Формування морально-духовної життєво компетентної особистості, яка успішно самореалізується  в соціумі як громадянин, сім’янин. професіонал», що ґрунтується на:

- утвердженні принципів загальнолюдської моралі, формуванні морально-етичних якостей;

- вихованні духовної культури дитини, створенні умов для вільного вибору нею своєї світоглядної позиції;

- формуванні творчої, працелюбної дитини;

- розвитку індивідуальних здібностей, талантів, забезпеченні умов їх самореалізації;

- забезпеченні високої художньо-естетичної освіченої особистості, формуванні у підростаючого покоління інформаційної культури, погляду на книгу та інші види інформації як найважливіший засіб розвитку й самореалізації особистості;

формування високої мовної культури, оволодіння українською мовою як могутнім чинником становлення громадянина України;

- забезпеченні духовного взаємозв’язку поколінь, вихованні поваги до батьків, жінки-матері, культури та історії рідного народу;

- вихованні поваги до Конституції, законів України, національної символіки;

- формуванні національної самосвідомості, любові до рідної землі, свого народу, бажання працювати для розвитку держави, готовності її захищати;

- забезпеченні повноцінного фізичного розвитку дітей, охорони та зміцнення їх здоров'я.

Значна увага у навчально-виховному комплексі приділялась формуванню системи цінностей: ціннісного ставлення до суспільства і держави, людей, природи і мистецтва, праці,  до себе.

Також пріоритети надавалися попередженню дитячого травматизму, профілактиці правопорушень, злочинності, алкоголізму, наркоманії, тютюнопалінню.

Цікавими були святкові концерти до Дня працівників освіти, Міжнародного жіночого дня 8 березня, новорічні свята, день самоврядування.

Поряд із традиційними формами виховної роботи значне місце посідає шкільне самоврядування. Рада учнівського самоврядування (РУС) складається з 5-ти комісій: навчальної, дисципліни і порядку, трудової, дозвілля, спортивної. Завдяки самоврядуванню вирішуються питання участі дітей в акціях, розважальних заходах, які передбачають творчий розвиток учнів, спортивних змаганнях, які дають можливість забезпечити повноцінний розвиток учнів та покращити пропаганду здорового способу життя, охорону і зміцнення їхнього здоров’я, формувати фізичні здібності, гармонію тіла і душі, трудових справах тощо.

У 2014/2015 навчальному році були значними результати учнів НВК у спортивно-оздоровчих заходах.

         Ціннісне ставлення до свого фізичного «Я» реалізовано у спортивних змаганнях з баскетболу (12.03.2014 – І місце в районних змаганнях), футболу, а саме:

-  17.09.2014 - І місце у районних змаганнях з легкоатлетичного чотириборства;

- 01.10.2014 – І місце у районних змаганнях «Шкіряний м’яч»;

- 29.04.2015 – ІІІ місце в районних змаганнях з баскетболу (дівчата);

- 06.11.2013 – І місце у районних змаганнях «Шкіряний м’яч» (7-8 класи);

- І місце у районному етапі малих Олімпійських ігор (5-6 класи), загальнокомандне ІІІ місце.

 

Фінансово-господарська робота

У навчально-виховному комплексі активно працювала комісія з контролю за витратами позабюджетних коштів, до складу комісії входять члени батьківського комітету навчально-виховного комплексу.

На навчально-виховний комплекс було виділено кошти на здійснення оплати на комунальні послуги. За рахунок бюджетних асигнувань здійснюється виплата зарплати, оплата комунальних послуг.

За позабюджетні кошти проведено:

 • поточний ремонт усіх навчальних кабінетів, коридорів, туалетів, приміщення харчоблоку, їдальні, актової зали,спортивної зали, сходів,
 • ремонт, заправка комп’ютерної техніки;
 • здійснено благоустрій території навчально-виховного комплексу, забезпеченго виконання угоди з охорони праці, дотримання санітарно-гігієнічного режиму;
 • естетичне оформлення приміщення навчально-виховного комплексу (виготовлення стендів);
 • тощо.

Придбано:

 • Канцелярські товари;
 • Миючі та гігієнічні засоби;
 • Обладнання для прибирання шкільних приміщень;
 • Медикаменти;

У бухгалтерії відділу освіти оприбутковано матеріальних цінностей на суму 10000 гривень.

Таким чином, завдяки спільним зусиллям відділу освіти Чугуївської районної державної адміністрації, педагогічному колективу, учням, батьківській громадськості, організаціям забезпечено сталий розвиток Чкаловського навчально-виховного комплексу.

Директор НВК                                                                        В. М. МИХАЙЛОВ

Переглядів: 304 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Наші координати
Харківська область
Чугуївський район
смт Чкаловське
вул.Гагаріна, 27
Телефон: (05746)-5-12-35
E-Mail:

Соціальний ролик
Победитель фестиваля "Открытый взгляд"

Корисні посилання
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Освіта.ua
Український центр оцінювання якості освіти
Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО)
Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації
Харківська академія неперервної освіти
Чугуївська РДА
Відділ освіти ЧугуївськоїРДА
Освітній портал PEDPRESA.COM

Учнівські конкурси
Всеукраїнська українознавча гра Соняшник
Міжнародна гра Геліантус
Всеукраїнський фізичний конкурс Левеня
Мiжнародний математичний конкурс Кенгуру
Міжнародний конкурс з інформатики Бобер
Міжнародний природничий конкурс КОЛОСОК
Міжнародний конкурс юних істориків
Всеукраїнський конкурс з англійської мови ГРИНВІЧ

Пошук

Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прогноз погоди

Чкаловський НВК © 2011